bill:"jsem extrémně žárlivý!"

19. dubna 2007 v 13:20 | billuška |  Bill Kaulitz
Bravo Girl: Před nějakou dobou byl Den svatého Valentýna. Rozhodně jsi obdržel hodně milostných dopisů. Ale je tady někdo komu jsi ty poslal něco pěkného?
Bill: Ano - svojí mámě! Květiny. A zavolal jsem každému, kdo pro mě něco znamená.
Bravo Girl: Jak se cítíš když před tebou stojí tisíce holek na koncertech a křičí "Miluji tě"?
Bill: Je to krásný pocit! Láska je něco grandiózního. A je to ta nejdůležitější věc, kterou někomu můžete říct. Potřebuji nějaký čas než nějaké holce můžu říct "Miluji tě".
Bravo Girl: Takže tyhle slova neztratila svůj význam, ani když si je slyšel tolikrát?
Bill: Ne. Každý má svůj vlastní postoj k různým věcem. Znám hodně osob, které nemají problém s tím říct "Miluji tě" velmi rychle. Pro mě je to trochu obtížnější.
Bravo Girl: Proč?
Bill: Nejdřív se zamiluji a cítím, že jsem zamilovaný. Ale abych si uvědomil, že je to pravá láska, tak to potřebuji nějaký čas. Jsem z tohohle pohledu velmi opatrný. Když řeknu "Miluji tě", tak to tak cítím...
Bravo Girl: Co musí mít dívka, aby měla šanci, že ji budeš milovat?
Bill: Být klidná a dobře naladěná. Humor mě totálně dostává. Když zjistím, že se spolu můžeme smát, tak vím: něco tam je....
Bravo Girl: A co nemáš rád?
Bill: Zůstat, nic nedělat a nudit se. Potřebuji přítelkyni se kterou můžu mít spontánní vztah a čas, který s ní strávím musí být pěkný.
Bravo Girl: Jaký jsi jako milenec?
Bill: Nejdůležitější pro mě je věrnost. Jsem extrémní žárlivec. A žárlivost může být považována jako kompliment. To potom znamená, že tu osobu po vašem boku milujete. Chcete být tím jediným v jejím životě a starat se o ni.
Bravo Girl: Co tě dělá žárlivým?
Bill: Tak nějak bych ještě trochu přijal flirtovací pohledy, ale nepřehánět to. Polibek na rty, který není přátelský znamená podvádění.
Bravo Girl: Už jsi někdy byl podveden?
Bill: Naštěstí ne. Říkám to jasně na začátku: jestli chceš změnu nebo jestli se zamiluješ do někoho jiného, je to OK - ale buď upřímná. Řekni to předem!
Bravo Girl: Přítelkyně Billa Kaulitze by neměla být asi žárlivá na tolik dívčích fanynek?
Bill (směje se): Představuji si, že moje budoucí přítelkyně bude žárlivá. Ale to nebude problém. Velmi dobře bych jí rozuměl. Stejně tak i já...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.